Biz Kimiz?

Senin Kariyerin Danışmanlık olarak;
 
İnsan Gelişirse Toplum Gelişir ve ülkeler kalkınır. Kalkınmanın en büyük etkeni eğitim ve çalışma hayatında ehil insanların konumlanmasıdır.
Değişime, yeniliklere açık, potansiyeli yüksek kişiler yaptığı işlerde bulunduğu her alanda başarılı sonuçlara ulaşmaktadır. 
Senin Kariyerin Prensip olarak, profesyonel iş standartlarında sistem kurmayı, özverili, ölçülebilir, somut, inovatif,yeniliklere kuçak açan iş modelleri geliştirmeye öncülük etmektedir.
Butik şekilde çalışan firmamız, kendine has geliştirdiği çalışma modeller ile işbirliği yaptığı kurumların ne istediğini anlıyor nokta atışı çözümler üretiyoruz.
 
Nasıl çalışıyoruz?
 
Çalışmalarımızda 10 temel ilkemiz vardır.
 
1- İstenilen hizmete ilişkin talebi gerekçeli olarak yazılı istiyoruz
2-Gelen talebin değerlendirilmesini yapıyoruz.
3-Bilgi birikim ve tecrümeniz ölçüsünde uygun olması durumunda olumlu geri dönüş yapıyoruz. 
4-Fikir ve önerilerin uygulanabilir olması ve bilimsel olması temel çalışma prensibimizdir.
5-Tüm çalışmalarada multidisipliner açıdan ele alıyoruz. Sahne arkasında geniş bir araştırma yapıyoruz. Tüm çalışmalarımızda ilke olarak "uygulanabilir olması, teknolojik, inovatif, yasal, sosyolojik, psikolojik, çevresel faktörler, ülke ekonomisine katkısı ve katma değerli olması" gibi pek çok açıdan inceleme ve değerlendirme yapıyoruz. Uzman ve sektördeki lider görüşü alarak sahne önüne çıkıyoruz. Tüm bunları size yansıtmıyor sadece sonuca odaklanıyoruz.
6-Çalışmalarımızda insani değerleri gözönünde bulunduruyor, iyi insan olma insan odaklı yaklaşım felsefesini tüm paydaşlarımıza vurguluyoruz.
7-Çalışmalarımızda Toplam Kalite Yönetimini esas alıyoruz.
8- Çalışma sonunda sizden görüş alıyoruz. Öneri ve değerlendirme raporu sunuyoruz
9- Bizden önce nasıldı? Biz neler kazandırdık? sorularının cevabını buluyoruz.
10- Müşteri memnuniyeti ilkesine özen gösteriyoruz.